Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Rozwój infrastruktury turystycznej na terenie gminy Dalików

Beneficjent: Gmina Dalików

Cel operacji: poszerzenie dostępu do informacji o obiektach turystycznych znajdujących się na terenie gminy Dalików poprzez montaż dwóch witaczy z kodami QR umożliwiającymi wgląd do mapy turystycznej gminy Dalików.


Planowane wyniki operacji: 

- liczba nowych, zmodernizowanych lub doposażonych obiektów lub miejsc infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w ramach LSR - 2 szt.
- liczba osób korzystających z nowych, zmodernizowanych lub doposażonych obiektów lub miejsc infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w ramach LSR - 3500 osób/rok


Na realizację inwestycji Gmina Dalików pozyskała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa na operacje w zakresie działania "Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność" w ramach Priorytetu 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej", objętego Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze".


Całkowita wartość operacji to 83.500,00 zł, w tym:

- środki Unii Europejskiej: 39.748,55 zł

- środki budżetu państwa: 7.014,45 zł

- środki Gminy Dalików: 36.737,00 zł


Zakres operacji: dostawa i montaż 2 witaczy, na których został umieszczony kod QR umożliwiający dostęp do mapy turystycznej Gminy Dalików. 


Termin realizacji: 2023 rok

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-11-30 08:22przez:
Opublikowano:2023-04-28 12:09przez: Justyna Ługowska
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy w Dalikowie
Odwiedziny:1536

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo